Plánované podujatia

24.-26.10.2019 Kongres ČPFS a SPFS v Olomouci
Pneumo 35 má samostatnú sekciu, bližšie info na webe kongres-pneumologie.cz.
22.-23.11.2019 seminár Funkčné vyšetřenie pľúc, Tále
Važení kolegovia a členovia skupiny Pneumo 35. Dúfam, že ste si v lete poriadne oddýchli pred pracovne náročnou jeseňou.
Je mi veľkým potešením, že Vás aj tento rok môžem pozvať na pokračovanie minuloročnej úspešnej workshopovej akcie na Táloch.
Tento raz naša skupina pripravuje 22. novembra 2019 kurz funkčnej diagnostiky. Pozvanie prijali a prednášať budú Dr. Matula, Dr. Urdová a moja maličkosť.
Pozvánku na akciu nájdete tu. Upozorňujem že podujatie sa koná pred podujatím nášho partnera Boehringer Ingelheim, ktoré je 22-23.11. Keďže ubytovacie kapacity na podujatí sú limitované, prosím kontaktujte svojho reprezentanta BI za účelom nahlásenia sa na ich akciu.
P.S. účasť na kurze Pneumo 35 je iba pre členov, do skupiny v prípade neregistrovaných záujemcov je možné sa zaregistrovať u mňa mailom. Pripomínam aj pre všetkých členov Pneumo 35, že je žiadúce byť tiež členom SLS-SPFS (info na stránke Pneumo 35 resp. SPFS).
P.S. 2: Bohužiaľ je kurz limitovaný priestorom salónika - na 30 miest. Takže ak máte záujem o kurz hláste sa na mojom maili. Kapacitu nebude možné navýšiť, takže kto prvý príde (napíše), prvý berie. Prosím len o zaväzné prihlasovanie (Meno, pracovisko).

S pozdravom
Pavol Pobeha
Predseda Pneumo 35 v SR

Bližšie info a registrácia e-mailom (pneumo35sk@gmail.com)
22.-23.11.2019 pokračovací kurz Ultrazvuk pľúc a hrudníka
Praktické ukážky na pacientoch, široké spektrum patológií v praxi, OLÚ Albertinum, Žamberk, bližšie info na webe visualmedicine.cz.
jar 2020 – multidisciplinárny seminár Pľúcna hypertenzia
Pripravuje sa
jún 2020 – Velký mezikrajský seminář spojený s oslavami 115. výročí založení OLÚ Albertinum, Žamberk
Pripravuje sa